Mezonetový byt s terasou u Golf Driving Range v Liberci
11.11.2017

Možnost nadstandardního bydlení v Machníně

Chcete bydlet v přírodě a přitom využívat výhody infrastruktury většího města? I v Liberci taková místa existují.  Jednou takovou možností je například byt ve velmi klidné lokalitě v Liberci 30, Machnín.

 

Jedná se o mezonetový podkrovní byt o velikosti 97 m2 (s terasou 117 m2), který si majitel připravoval pro vlastní potřebu, nyní z rodinných důvodů dává k prodeji. Byt i dům prošel za poslední tři roky kompletní renovací. Jedná se o cihlový bytový dům o deseti bytových jednotkách. K bytu náleží dvě parkovací stání u domu, jedno zabezpečeno závorou.

 

Byt se skládá ze dvou pater a je orientován jihozápadně. V dolním patře je vstupní chodba, šatna, koupelna s WC, dětský pokoj a velký obývací pokoj s kuchyňským koutem. Obývací pokoj má 50 m2 podlahové plochy. V tomto pokoji jsou také krbová kamna, napojená na otopný systém. Díky tomu je možno jediným zatopením zajistit úsporné vytápění pro celý byt. Jako primární zdroj tepla je samozřejmě možné použít i plynový kotel (zdrojem plynu jsou podzemní nádrže, umístěné na hraně pozemku). V horním patře se pak nachází druhá koupelna s WC, ložnice a velká terasa o velikosti cca 20 m2.

 

Byt je vybaven nadstandardní kuchyňskou linkou na míru včetně všech spotřebičů. Dále je součástí prodeje i vybavení koupelen.

 

U domu je k dispozici zahrada s výše zmíněnými místy na parkování.

 

MHD i vlaková doprava jsou přímo v místě. Dostupnost autem - 15 minut do centra Liberce, 10 minut do nákupního centra Globus, 3 minuty k dálnici. V okolí se nachází Golf Driving Range, ranč s možností vyjížděk na koni a několik cyklostezek. Základní škola 1. stupeň přímo u domu.

 

Klíčové údaje

Užitná plocha bytu: 98 m2
Dispozice: 3+kk
Další příslušenství: 20 m2 terasa

2 parkovací stání

 

Cena nemovitosti

Cena nemovitosti je stanovena na 3.450.000 Kč včetně veškerých poplatků, spojených s převodem.

 

Ekonomika bytu

Měsíční náklady jsou:

1. poplatek do fondu oprav … 1 800 Kč za měsíc

2. energie (elektřina, plyn) … dle spotřeby

 

Ústřední vytápění a ohřev vody je řešen plynovým kotlem. Díky možnosti využití krbových kamen, zapojených do oběhového systému je možno výrazně uspořit za plyn na topení.

 

 

Okolí

Více o Machníně můžete nalézt zde:

Machnín

 

Další informace zde:

Byt v Machníně

nebo volejte: +420 777 787 208


ebook

Využijte možnost získání zdarma E-booku na téma:

"Co je dobré vědět a na co si dát pozor při prodeji nemovitosti"

Přejít

Pokud potřebujete více informací nebo byste rádi něco upřesnili či doplnili, vaše zpětná vazba je vítána.

Přejít

čára

homemezerao násmezeraslužbymezeračlánkymezeraFAQmezerakontakty
čára
© copyright Petif,  webdesign & developed by 5Q, spol. s r.o.